Vieme, ako rýchlo sa iPad 3 predáva od uvedenia na trh. Pred niekoľkými dňami sme informovali, že v prvý víkend predaja predal 3 milióny kusov, a spoločnosť Pocket-lint pred niekoľkými dňami oznámila, že skupina PC World a Currys predala za štyri dni po uvedení na trh o 80 percent viac iPad 3s. ako iPad 2s v podobnom časovom rámci minulého roka.

Okrem toho, po otvorení polnoci na PC World Tottenham Court Road v Londýne, osem hodín predtým, ako Apple Store začal predávať zariadenie, predal obchod iPad 3 každých 20 sekúnd po dobu 90 minút, čo je čas vyhradený na opätovné zatvorenie dverí obchodu. Zdroj informuje, že predaj prekročil očakávania. Ďalší oficiálny spravodajský štát Currys a PC World oznámili nový obchod s tabletmi a telefónmi. Zákazníci môžu navštíviť curryspcworldtradeins. čo. uk vymení nechcené tablety a telefóny za odplatu za darčekové poukážky, ktoré môžu minúť prostredníctvom jedného zo svojich národných obchodov alebo online prostredníctvom reťazca. IPad 3 ešte nie je na zozname, ale môžete s ním iPad 2 obchodovať v aktuálnej hodnote 203 GBP. 90 (16 GB Wi-Fi), až 282 GBP. 37 (64 GB Wi-Fi + 3G model). Nefunkčné zariadenia sa prijímajú aj nižšou rýchlosťou (ako obvykle).

Okrem správy o predaji bolo zariadenie uvedené na trh iba v 10 krajinách 16. marca, pričom USA, Kanada a Spojené kráľovstvo boli čoskoro príjemcami. 23. marca bol uvedený na trh vo 25 ďalších krajinách.

Zoznam obsahuje Belgicko, Bulharsko, Rakúsko, Dánsko, Českú republiku, Grécko, Maďarsko, Fínsko, Island, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Macao, Luxembursko, Mexiko, Nový Zéland, Holandsko, Poľsko, Nórsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko. , Španielsko a Švédsko.

Teraz prichádzame na príslušenstvo a uverejnili sme príspevok o skvelých doplnkoch, ktoré si môžete kúpiť pre svoj nový tablet. Od kupujúcich sa vyskytli nejaké správy, ktoré inteligentné kryty nespúšťajú, keď ich zatvoríte, automatickým uzamykaním obrazovky. Spoločnosť Apple vyvinula s technológiou Smart Cover prostriedok, pomocou ktorého by magnety na pravom okraji krytu mohli uzamknúť obrazovku a udržať ju pripevnenú k prednej časti displeja. Fóra sa začali zaoberať správami o tom, že to nefunguje s iPad 3.

Pocket-lint preskúmal toto tvrdenie na základe komentára od čitateľa, že funkcia Smart Cover nedosahuje očakávané výsledky.

Pri svojich skúškach použili originálny program iPad Smart Cover, ktorý bol zakúpený pri uvedení iPadu 2, program Smart Cover zakúpený v čase uvedenia iPadu 3 a program Griffin intelliCase, aby preskúmali, ako fungujú a či došlo k rozdielu. vo výkone.

Test dvoch rôznych oficiálnych obalov na dvoch samostatných iPad 3 mal rovnaké výsledky a obidve fungovali! Fungovali tiež skvele na iPad 2s. Kryt iPad Griffin tiež fungoval dobre.

Denná pošta však hlásila, že inteligentné kryty prvej generácie nefungujú s iPadom 3, čo je zlé. Zdroj potom použil sfalšovaný Smart Cover na iPad 3, a to nefungovalo, ale fungovalo to dobre na iPad 2. To naznačuje, že spoločnosť Apple mohla pravdepodobne zmeniť špecifikácie iPad 3 v boji proti falšovaniu. Inteligentné kryty. Odpoveďou je, že ak chcete, aby Smart Cover pracoval s iPadom 3, musí to byť oficiálny, alebo od dôveryhodného výrobcu tretej strany.

Denná pošta tiež informovala, že Maroo ponúka vrátenie peňazí pre nešťastných zákazníkov. Možno aj váš výrobca inteligentných obalov. Ovocná spoločnosť nenahrádza žiadne obaly, či už oficiálne alebo inak, a ak ste si kúpili obal v obchodoch z trhových príležitostí, nákup bude ľutovať.

Spoločnosť 9to5mac uvádza, že prezident spoločnosti DisplayMate Technologies Corporation, Dr. Raymond Soneira, zariadenie podrobil testovaniu tempa takmer vo všetkých aspektoch nového displeja sietnice «Resolutionay». Dlhá správa poskytuje podrobné porovnanie displeja iPad 3 oproti iPhone 4 a iPad 2.

Doktorka Soneira zistila, že v čase prevádzky batérie iPad 3 sa batérie skutočne nedajú úplne nabiť, keď sa zobrazí 100%, a pred dosiahnutím plnej kapacity je potrebné nabiť až jednu hodinu nabíjania. Jedno vysvetlenie naznačuje, že ovocinárska spoločnosť sa snaží skrátiť čas, ktorý si ľudia myslia, že sa musia vyrovnať s očakávaniami iPad 2. Spoločnosť Soneira zistila, že iPad 3 bežiaci v aplikáciách pri maximálnom jase trval 5,8 hodín v porovnaní s iPadom 2 za 7,2 hodín.

Poskytol vysvetlenie pre ďalšiu hodinu, ktorú zaberie nový tablet. Indikátor nabíjania na všetkých mobilných zariadeniach je založený na matematickom modeli rýchlostí nabíjania, nedávnej histórie vybíjania batérie a rýchlosti vybíjania.

Na základe týchto informácií odhaduje, koľko času prevádzky je potrebné.

Je to skutočne dosť ťažké, pretože väčšina batérií sa pomaly vybíja, keď sa vybíjajú a potom majú tendenciu prekvapiť prudkým poklesom na konci. Matematický model nabíjania batérie v iPade teda nie je v poriadku. Nemalo by sa hovoriť o 100%, kým sa nabíjanie nezastaví a neprejde z plnej rýchlosti nabíjania približne 10 wattov na pramienok chrýchlosť vyklenutia asi 1 watt. Inak užívateľ nedostane maximálny čas behu, ktorý je iPad schopný dodať, ktorý je uvedený v tomto odkaze. Objavili sa aj správy, že zariadenie iPad 3 je teplejšie ako zariadenie iPad 2.

Keď už hovoríme o aplikáciách, iPad 3 posilnil pozíciu spoločnosti Apple, pretože v súčasnosti má najlepší tablet, ktorý je na trhu k dispozícii. IPad 3 má displej sietnice, procesorový čip A5x a ďalšie funkcie a zariadenie má pre každého niečo. Sietnica prítomná v tablete poskytuje ľuďom nový zážitok, a to je vlastnosť, ktorá nabáda ľudí, aby si kúpili nový tablet.

Preto mnohí vývojári vytvárajú aplikácie alebo aktualizujú aplikácie, ktoré už majú, aby mohli využívať funkciu displeja sietnice iPadu 3.

Komiksy boli vždy obľúbeným miestom mnohých ľudí a komixológia vydá novú verziu svojej aplikácie na čítanie komiksu. , a táto verzia je schopná poskytnúť používateľom grafiku s vysokým rozlíšením, ktorá využíva displej Retina prítomný v iPad 3.

Mnohí z vás už možno vedia o komixológii. Sú vydavateľmi najobľúbenejšej aplikácie na čítanie komiksu v systéme iOS a nová verzia aplikácie bude môcť využívať zobrazenie nového tabletu na sietnici. Aj keď aktuálna verzia tejto „komiksovej aplikácie“ je už dosť dobrá, nová verzia, ktorá bude uvedená, bude iba pútavá.

Ľudia, ktorí mali možnosť vyskúšať kópiu aplikácie pred vydaním, uviedli, že je to niečo, čo používatelia ešte predtým nezažili. Nové súbory sa v komixológii označujú ako formát „CMX-HD“ a zobrazenie, ktoré sú schopné poskytnúť, je veľkolepé.

Nová verzia komiksovej aplikácie je schopná poskytnúť používateľom obraz s vysokým rozlíšením, ostrý a jasný. To všetko je možné vďaka funkcii displeja sietnice, ktorá je súčasťou iPadu 3. Jedným z problémov digitálneho komiksu je to, že jemné čiary sa vidia ako pixilované rozmazania. Nová verzia komiksovej aplikácie je schopná poskytnúť text, ktorý je ostrý ako britva, a jemné čiary, ktoré sa vyskytujú v digitálnom komikse, sú zobrazené ako priame čiary a nie ako pixelované rozostrenia. Na nasledujúcom obrázku môžete vidieť, o čom hovorím. Aj keď priblížite obrázok, sú čiary ostré a ostré. Na obrázku môžete ľahko vidieť rozdiel medzi rozlíšením na iPad 2 a iPad 3.

Podľa toho, čo David Steinberger, výkonný riaditeľ spoločnosti Comixology, je možné súbory CMX-HD sťahovať, iba ak používate iPad 3 a tieto súbory sú dvakrát až trikrát väčšie ako veľkosť bežných problémov. Comixology dúfa, že sa zníži veľkosť súboru; kvalita obrazu má však prvoradý význam.

Comixology sa tiež snaží čo najskôr inovovať katalóg komiksov, ktorý majú na formát CMX-HD.

Ak majú používatelia aktualizovaný komiks, budú požiadaní o stiahnutie aktualizovanej verzie. Dobrá vec je, že za získanie vylepšeného komiksu nie je žiadny poplatok, a komiksy vo formáte CMX-HD nie sú spoplatnené. Podľa Steinbergera bude 90% katalógu a 100% nových komiksov v novom formáte.

Pokiaľ ide o LTE, je bežné, že zariadenia LTE horia cez dáta rýchlejšie ako náprotivky 3G a niekoľko správ si od používateľov iPadu 3 nárokuje obavy z rýchleho dosiahnutia maximálneho množstva údajov. Niektorí používatelia dokonca uviedli, že v priebehu streamingu videa dosiahnu mesačnú hranicu 2 GB. Správa z The Wall Street Journal, ktorá profiluje mnohých nespokojných zákazníkov Verizonu a AT&T, sľub ovocnej spoločnosti, ktorá tvrdí, že bezdrôtové pripojenie je rýchle, nie je v súlade s nákladmi na služby. Rýchlosti LTE často zasiahli 2 MB / s. V takom prípade by zasiahlo 2G za 1 000 s alebo za 17 minút.

Brandon Wells, muž profilovaný v príbehu, prešiel 2 GB svojich verizonských programov vysielajúcich basketbalové hry March Badness na vysokú školu do svojho iPadu 3.

Ďalší používateľ profilovaný podľa zdroja zastrelil do svojho dátového plánu AT&T 3 GB do piatich dní od získania zariadenia po tom, čo dostal «Hodinu sledoval koncerty, klipy a prezeral stránky sociálnych médií». To ukazuje, že veľa spotrebiteľov si neuvedomuje, že spoločnosť LTE nasáva viac údajov.

WSJ vysvetlil, že veľa spotrebiteľov si nemusí uvedomiť, že rýchlejšie LTE pripojenie iPadu 3 znamená, že budú využívať viac údajov, aj keď nezmenia svoje návyky surfovania 3G. Verizon odhaduje, že streamovanie bežného videa cez pripojenie LTE prebieha rýchlosťou 650 MB / h.

To je dvojnásobné množstvo údajov v porovnaní s použitím cez spojenie 3G, pretože tlmič potrubia umožňuje preniesť viac údajov.

Okrem toho ostrejšia obrazovka iPad 3 povzbudí používateľov, aby si prezerali videá vo vysokom rozlíšení, ktoré podľa Verizona využíva 2 GB za hodinu pri 4G pripojení.

V správe sa tiež uvádza, že spoločnosť AT&T sa snaží umožniť vývojárom možnosť platiť za údaje, ktoré ich aplikácie spotrebúvajú počas používania.

To by umožnilo aplikáciám, aby sa nezapočítavali do mesačného stropu používateľa. Na fóre podpory spoločnosti Apple je tiež niekoľko sťažností, ktoré tvrdia, že na iPad 3 je slabý príjem Wi-Fi. Jeden používateľ uviedol, že iPad 3 funguje iba vtedy, aksedí do šiestich stôp od smerovača. Vyskúšali dva smerovače a je to rovnaké. Predal svoj iPad 1 a chcel by ho získať späť. Tento nie je viac ako stolný počítač s ethernetovým pripojením podľa neho.

Spread the love

Pokračovaním v používaní tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. viac informácií

Nastavenia súborov cookie na tejto webovej stránke sú nastavené na možnosť „povoliť súbory cookie“, aby vám poskytli čo najlepší zážitok z prehliadania. Ak budete pokračovať v používaní tejto webovej stránky bez zmeny nastavení súborov cookie alebo ak kliknete na tlačidlo Prijať nižšie, s tým súhlasíte.

Zavrieť